Grote drukte gisteren in Café Beatrix. Een paar honderd kinderen pakten hun kans om een handtekening van Patrick Zwaanswijk te scoren.
“Hoe gaat het met je blessure?” was de meest gestelde vraag van de middag. De avond ervoor moest de NAC-verdediger namelijk in de wedstrijd tegen AZ na zestien minuten al het veld verlaten met een knieblessure. Overigens wordt er vandaag een MRI-scan van zijn knie gemaakt. Ruim twee uur lang nam Zwaanswijk alle tijd voor een praatje, het zetten van zijn handtekening en poseerde hij geduldig voor de vele fotocamera’s. Niet alleen de kinderen maar ook hun mama’s en papa’s zagen de kans schoon om een handtekening en foto te bemachtigen. Drie kwartier later dan gepland werd het laatste shirt gesigneerd en kon iedereen, met handtekening en foto, tevreden naar huis.
Een aantal kinderen had ook een cadeautje voor de NAC-speler meegebracht, zoals een mooie tekening. Af en toe werd er ook van de gelegenheid gebruik gemaakt om fanmail voor andere spelers te ‘posten’. “Zou je deze brief aan Martijn Reuser willen geven?”
Wil je de wekelijkse NAC Nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je dan nu in!












