x
PIM BOUWMAN VERKAST NAAR FINLAND
25-01-2012

Middenvelder Pim Bouwman voetbalt voor de komende twee seizoenen voor de Finse club, Inter Turku. Na een succesvolle stage vertrekt hij per direct bij NAC Breda.

Pim Bouwman verkast naar Finland

Howel de laatste handtekingen nog moeten worden gezet, lijkt een overgang naar Finland, voor de 20-jarige  Bouwman niets meer in de weg te staan.

Hij kwam op zijn tiende al terecht in de jeugdafdeling van NAC en doorliep alle jeugdelftallen. In 2009 tekende hij een contract voor twee seizoenen. Ondanks dat hij werd gezien als een groot talent, kwam hij niet verder dan twee optredens in de hoofmacht van NAC in de Eredivisie.

Omdat de verwachting was dat Bouwman ook het komende half jaar weinig in de plannen van NAC-trainer John Karelse zou voorkomen, ging de middenvelder op zoek naar een alternatief. Het Finse Inter Turku bood uitkomst, want na een stage van een week, waarin hij vier trainingen en een wedstrijd afwerkte, waren zowel de club als de speler erg enthousiast. 

Inter Turku, onder leiding van de Nederlandse trainer Job Drachtsma, speelt ieder jaar mee om de prijzen. De club werd in 1990 pas opgericht, maar speelde zes jaar later al in de hoogste divisie. De club werd daarin al eens kampioen en vorig seizoen eindigde de ploeg op de tweede plaats. Het seizoen loopt van maart tot oktober, waardoor Bouwman vanaf het begin kan aansluiten bij de spelersgroep.

Wij wensen Bouwman veel succes in Finland en hopen dat hij daar zal slagen als voetballer.

Door het vertrek van Bouwman is er ruimte gekomen voor een andere speler. Eén van de spelers die die plaats misschien in gaat vullen, is Stefano Seedorf. De 29-jarige middenvelder trainde al vanaf het begin van het seizoen mee met Jong NAC, om zijn conditie op peil te houden. Vanaf vorige week werd hij doorgeschoven naar de eerste selectie en er zal op korte termijn worden besloten of Seedorf, die in het seizoen 2003/2004 al voor NAC speelde, definitief bij de groep komt.

Bekend gezicht op training Jong NAC
22-02-2012
Tijdens de ochtendtraining van Jong NAC was een oude bekende te herkennen. Fouad Idabdelhay is na een half jaar namelijk alweer terug bij de club waar hij op 19-jarige leeftijd debuteerde in het betaalde voetbal. Kortgeleden werd zijn contract bij het Duitse VfL Osnabrück ontbonden en sindsdien is hij clubloos. Hij houdt dus vanaf vandaag zijn conditie op peil in het beloftenteam. Lees meer
21-02-2012
Aanstaande zaterdag staat de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag op het programma. Voor dit duel zijn nog steeds kaarten verkrijgbaar. Deze zijn tot en met zaterdag 25 februari verkrijgbaar. Lees meer
21-02-2012
NAC zal op korte termijn een publiekelijke waarschuwing ontvangen van de Licentiecommissie van de KNVB. Dit in verband met het niet halen van de liquiditeitsnormstelling in december 2011. Van puntenaftrek is geen sprake. Lees meer
20-02-2012
Mocht u tussen het carnavalsfeest door even thuis wat gaan eten, kijk dan rond half zeven op Eredivisie Live naar een nieuwe aflevering van NAC TV. Lees meer
NAC met kater carnaval in!
17-02-2012
Ook in het vijfde opeenvolgende duel, lukte het NAC niet om als winnaar van het veld te stappen. In Heerenveen waren de Friezen met 1-0 te sterk. Lees meer

 






Wil je de wekelijkse NAC Nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je dan nu in!

  Voornaam

  Achternaam

  Emailadres