x
C-2 START NAJAARSCOMPETITIE
27-01-2012

Nadat vorige week de hoogste drie afdelingen van de NAC-Jeugd al waren begonnen aan de tweede competitiehelft, kan de C-2 zich zaterdag op gaan maken voor de eerste wedstrijd van 2012, uit tegen Roda JC.

C-2 start najaarscompetitie

De A-jeugd bereidde zich deze week voor op het duel met Ajax, dat zaterdagmiddag om 14.30u op jeugdcomplex 'De Toekomst' op het programma staat. Doordat er vorige week voor de eerste keer dit seizoen werd gewonnen, reist de ploeg van trainer Geert Brusselers met vertrouwen af naar Amsterdam. Toch zal het lastig worden om een goed resultaat te behalen, want eerder dit seizoen werd er met 3-1 verloren en Ajax is de koploper van de Eredivisie voor A-junioren. 

De B-jeugd begon vorige week slecht aan de hervatting van de competitie. In de uitwedstrijd tegen MVV werd er met 3-0 verloren. Trainer Dennis Braspenning en zijn spelers zullen zich dus zaterdag willen revancheren van deze misstap. Hiervoor zal gewonnen moeten worden van Barendrecht. In deze competitie is het erg spannend, want het verschil tussen de nummer één en zeven bedraagt slechts 6 punten. NAC staat op de vierde plek en zit de top-3 op de hielen. Barendrecht is terug te vinden in de middenmoot en een overwinning is dus meer dan gewenst.

De C1 won vorige week overtuigend met 5-0 van MVV. Trainer Wilfred van der Linden was erg te spreken over het spel van zijn ploeg en hoopt dat aanstaande zaterdag weer terug te zien. NAC reist dan af naar Venlo voor de wedstrijd tegen VVV/Helmond Sport. Beide ploegen hebben evenveel punten, maar VVV/Helmond Sport heeft wel een wedstrijd minder gespeeld. Een lastig duel dus, dat om 14.30u zal beginnen.

Ook de C2 hervat morgen de competitie. In deze leeftijdscategorie wordt de competitie verdeeld in een voor- en najaarscompetitie. Doordat NAC in de eerste seizoenshelft zich niet kon verzekeren van een plaats bij de eerste zes ploegen, speelt NAC de rest van het seizoen in de 'verliezerspoule'. Gezien de tegenstanders is dat zeker geen zwakke poule, want NAC neemt het de komende maanden onder andere op tegen ploegen als FC Twente en FC Groningen/Emmen. Zaterdag begint de ploeg van Gijs van der Bom met een uitwedstrijd tegen Roda JC. De wedstrijd in Kerkrade begint om 13.00u.

Voor de D-pupillen begint pas in februari de competitie weer, waardoor trainer Erwin Koenis en zijn talenten het tot nu toe moeten doen met vriendschappelijke wedstrijden. In deze wedstrijden is het niveau van de tegenstanders wel behoorlijk, want vorige week werd er gespeeld tegen FC Utrecht en zaterdag gaat de D-jeugd op bezoek bij ADO Den Haag, waar om 10.30u wordt afgetrapt.

Bekend gezicht op training Jong NAC
22-02-2012
Tijdens de ochtendtraining van Jong NAC was een oude bekende te herkennen. Fouad Idabdelhay is na een half jaar namelijk alweer terug bij de club waar hij op 19-jarige leeftijd debuteerde in het betaalde voetbal. Kortgeleden werd zijn contract bij het Duitse VfL Osnabrück ontbonden en sindsdien is hij clubloos. Hij houdt dus vanaf vandaag zijn conditie op peil in het beloftenteam. Lees meer
21-02-2012
Aanstaande zaterdag staat de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag op het programma. Voor dit duel zijn nog steeds kaarten verkrijgbaar. Deze zijn tot en met zaterdag 25 februari verkrijgbaar. Lees meer
21-02-2012
NAC zal op korte termijn een publiekelijke waarschuwing ontvangen van de Licentiecommissie van de KNVB. Dit in verband met het niet halen van de liquiditeitsnormstelling in december 2011. Van puntenaftrek is geen sprake. Lees meer
20-02-2012
Mocht u tussen het carnavalsfeest door even thuis wat gaan eten, kijk dan rond half zeven op Eredivisie Live naar een nieuwe aflevering van NAC TV. Lees meer
NAC met kater carnaval in!
17-02-2012
Ook in het vijfde opeenvolgende duel, lukte het NAC niet om als winnaar van het veld te stappen. In Heerenveen waren de Friezen met 1-0 te sterk. Lees meer

 






Wil je de wekelijkse NAC Nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je dan nu in!

  Voornaam

  Achternaam

  Emailadres