Anselmo Garcia Mac Nulty op pad met Ierland Onder 21
De 19-jarige verdediger is opgeroepen voor Ierland Onder 21. De Ieren spelen twee kwalificatiewedstrijden tegen de leeftijdsgenoten van Israël voor het Europees Kampioenschap van 2023 in Roemenië en Georgië.
Anselmo is inmiddels afgereisd naar Dublin. De eerste wedstrijd van de Ieren staat gepland om vrijdag 23 september 18:00 uur. Het eerst duel tegen Israël wordt gespeeld in het Tallaght Stadium, de thuishaven van Shamrock Rovers.
Vervolgens reizen zij af naar Tel Aviv (Israël) voor de return. Op dinsdag 27 september 19:15 uur is de aftrap in het Bloomfield Stadium in Tel Aviv. Dit is de thuishaven van Maccabi Tel Aviv, Hapoel Tel Aviv en Bnei Jehoeda Tel Aviv en biedt plaats aan 29.400 toeschouwers.
Succes, Anselmo!
Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?
Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.