Sluiten

NAC speelt in Noviomagus met een elftal dat op papier dit seizoen weinig speelminuten heeft gemaakt. Trainer Carl Hoefkens gunt met het oog op de laatste wedstijd van het seizoen enkele spelers speelminuten en de kans om zich in de kijker te spelen. N.E.C. zit nog op een roze wolk, nadat de ploeg voor het eerst in de geschiedenis in de Johan Cruijff ArenA wist te winnen van Ajax.

Wellicht dat het daarom is dat zowel NAC en N.E.C. allebei gezapig aan het duel beginnen, alhoewel het de geel-zwarte formatie beter lukt om de bal in de ploeg te houden dan de Nijmegenaren.  Tot doelpogingen leidt het allemaal niet het eerste half uur.

Brayan Pereira brengt daar bij de eerste de beste kans van N.E.C. verandering in. Bij een voorzet van links loopt de hele Bredase verdediging uit het lood en heeft de verdediger de bal voor het intikken. NAC heeft tot aan de rust weinig in te brengen, alhoewel Sydney van Hooijdonk op slag van rust van dichtbij overkopt.

In de tweede helft lijkt NAC meer aan voetballen toe te komen en hervindt het de controle. Een goed uitgespeelde schietkans voor Raul Paula wordt echter te hoog gemikt en ook Maxime Busi is bij een volley erg slordig met de bal.

Vers bloed in De Bloedkuul zorgt niet voor de gelijkmaker, maar voor de doodsteek. Twee keer is het Bryan Linssen die dodelijk afwerkt. Eén keer neemt hij een dieptepass fraai aan met een even zo goede afwerking; nog geen minuut later knalt hij de bal vanaf 60 meter over een verbouwereerde Kostas Lamprou. Hierna is de organisatie bij NAC uit elkaar gespeeld en volgen nog enkele kansen.

Gaandeweg het duel dwalen de ogen steeds meer af naar de tussenstanden op de andere velden. Omdat alle wedstrijden de laatste twee speelronden tegelijkertijd plaatsvinden, kunnen supporters afkijken dat Willem II achter staat, maar dat Almere City FC een voorsprong verspeelt. Dat betekent dat de Brabantse Derby zondag, kijkend naar de ranglijst, nergens meer om gaat.

Aanstaande zondag sluit NAC het seizoen af met een duel tegen Willem II. Zaterdagochtend is er om 11.00 uur een open training in het Rat Verlegh Stadion om de spelers uit te zwaaien voor de Brabantse Derby.

NEC Nijmegen

17638 fullimage nec
3 - 0
nac breda logo matches

NAC Breda

Brayann Pereira
(Sontje Hansen) (1-0)
31'
Bryan Linssen
(Kento Shiogai)
46'
Mees Hoedemakers
(Thomas Ouwejan)
65'
Başar Önal
(Sontje Hansen)
65'
Bryan Linssen
(Sami Ouaissa) (2-0)
67'
Bryan Linssen
(Kodai Sano) (3-0)
70'
Lasse Schöne
(Lars Olden Larsen)
75'
Yousri Sbai
(Lasse Schöne)
92'
65'
Kacper Kostorz
(Kamal Sowah)
65'
Leo Sauer
(Sydney van Hooijdonk)
76'
Lars Mol
(Fredrik Jensen)
84'
Adam Kaied
(Raul Paula)

NEC Nijmegen

22
Robin Roefs
2
Brayann Pereira
4
Iván Márquez
19
Lefteris Lyratzis
3
Philippe Sandler
3
Philippe Sandler
24
Calvin Verdonk
5
Thomas Ouwejan
23
Kodai Sano
14
Lars Olden Larsen
5
Thomas Ouwejan
25
Sami Ouaissa
11
Başar Önal
10
Sontje Hansen
20
Lasse Schöne
10
Sontje Hansen
9
Kento Shiogai
30
Bryan Linssen
1
Stijn van Gassel
6
Mees Hoedemakers
8
Argyrios Darelas
31
Rijk Janse
33
Yousri Sbai

NAC Breda

99
Daniel Bielica
31
Kostas Lamprou
25
Cherrion Valerius
44
Maxime Busi
12
Leo Greiml
20
Fredrik Jensen
15
Enes Mahmutović
23
Terence Kongolo
4
Boy Kemper
16
Maximilien Balard
55
Kamal Sowah
8
Clint Leemans
6
Casper Staring
10
Elías Már Ómarsson
11
Raul Paula
77
Leo Sauer
29
Sydney van Hooijdonk
9
Kacper Kostorz
14
Adam Kaied
17
Roy Kuijpers
18
Daan Van Reeuwijk
19
Saná Fernandes
28
Lars Mol
39
Dominik Janošek
ms21081377649[1]

Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?

Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.

vriendenloterij
soccernews3