Info kaartverkoop Almere City - NAC
Op 5 mei sluit NAC het reguliere seizoen 2016/2017 af in Almere. De ploeg van Stijn Vreven speelt tijdens de 38ste speelronde tegen Almere City. In het Yanmar Stadion is plaats voor 350 NAC-supporters, waarvan er 130 met de auto en 220 met de bus kunnen afreizen.
Zoals gebruikelijk worden de 130 kaarten voor de autocombi via NAC verkocht. Vrijdag 21 april start hiervoor de verkoop voor Uitkaart+ houders. Vanaf 09:00 uur kunnen zij hun kaarten aanschaffen via NACtickets.nl of de Service- & Informatiedesk voor €11,50. Zaterdag is het de beurt aan Club van 1912-leden, tegen het tarief van €13,50, en vanaf zondag kunnen ook reguliere seizoen- en clubkaarthouders hun kaart aanschaffen.
Op deze bevrijdingsdag kunnen de kaarten worden omgewisseld bij pompstation Eemsakker langs de A27 bij Eemnes, tussen 18:45 en 19:15 uur. Kaarten voor de buscombi worden verkocht via NAC-supver.nl.
20 apr 2017
Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?
Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.