Sluiten

De kaartverkoop voor dit duel start woensdag 23 augustus 2023 vanaf 12:00 uur. Zoals gewoonlijk starten we met de Uitkaart+-houders. Donderdag 24 augustus 12:00 uur is het de beurt aan leden van de Club van 1912. Mochten er op vrijdag 25 augustus nog kaarten beschikbaar zijn, zullen Seizoen- & ClubCardhouders vanaf 12:00 uur de mogelijkheid hebben een kaart te bemachtigen.

Let op! Het kunnen tonen van een geldig legitimatiebewijs, die correspondeert met de naam op de kaart is verplicht. Kaarten zijn dus niet overdraagbaar. Geen legitimatiebewijs betekent dan ook geen toegang.

Uitkaart+-houders

De kaartverkoop voor Uitkaart+-houders start op woensdag 23 augustus om 12:00 uur. Kosten voor een buscombikaart bedragen €25,85.

Opbouw prijs buscombikaart Uitkaart+: Ticketprijs €6.- + Busprijs €13,35 + Servicekosten €6,50 = €25,85.

Club van 1912

De kaartverkoop voor leden van de Club van 1912 start op donderdag 24 augustus om 12:00 uur. Kosten voor een buscombikaart bedragen voor de Club van 1912: €28,35.

Opbouw prijs buscombikaart Club van 1912: Ticketprijs €6.- + Busprijs €13,35 + Servicekosten €9.- = €28,35.

Seizoen- & ClubCardhouders

De kaartverkoop voor Seizoen- & ClubCardhouders start op vrijdag 25 augustus om 12:00 uur. Voor een buscombikaart betalen Seizoen- & ClubCardhouders: €28,35.

Opbouw prijs buscombikaart Seizoen- & ClubCardhouders: Ticketprijs €6.- + Busprijs €13,35 + Servicekosten €9.- = €28,35.

Praktische informatie

  • Het is niet toegestaan plaats te nemen op de thuistribunes
  • In het uitvak kan enkel per PIN worden betaald.
  • Het kunnen tonen van een geldig legitimatiebewijs die correspondeert met de naam op de kaart is verplicht.

Reis jij NAC achterna richting Tilburg? Klik dan op onderstaande button om je kaart aan te schaffen.

ms21081377649[1]

Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?

Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.

vriendenloterij
soccernews3