Sluiten

De dag na de wedstrijd tegen FC Dordrecht (0-0) ontving Brym alsnog een oproep voor de nationale ploeg van Canada, nadat hij eerder niet was geselecteerd. De dertienvoudig international mag zich mogelijk opmaken voor een rentree, wanneer Canada twee keer tegen Guatemala speelt in de Concacaf Nations League.

Brahim Ghalidi reist af naar Marokko en sluit aan bij de O23-ploeg van het Afrikaanse land. Die ploeg speelt twee kwalificatiewedstrijden voor de Afrika Cup O23 tegen Ethiopië.

Mylan Brouwers maakt zijn debuut in de selectie van Oranje Onder 18. Ook Rayan van Aarst sluit weer aan bij de ploeg waarvan hij onlangs nog aanvoerder was. Beide NAC-talenten spelen oefenwedstrijden tegen leeftijdgenoten uit Engeland, Zweden en Zwitserland.

Karim Mperanyi, die tegen Helmond Sport (0-2) zijn debuut maakte voor NAC, is voor het eerst opgeroepen voor de nationale ploeg van Burundi. Met dat team speelt de vleugelspeler kwalificatiewedstrijden voor de Afrika Cup tegen Zambia.

Pepijn Reulen staat op de stand-by-lijst van Oranje Onder 19 en kan alsnog worden opgeroepen.

Technisch Directeur Peter Maas: “Het is een groot compliment voor NAC als er internationals worden afgevaardigd. Als club ben je enerzijds verplicht om de geselecteerde spelers af te staan aan de nationale teams. Anderzijds gunnen wij onze spelers van harte de kans om ook de kleuren van hun land te verdedigen.”

NAC mist de opgeroepen internationals daarom in ieder geval in het thuisduel met concurrent FC Emmen van komende zaterdag (16.30 uur).

ms21081377649[1]

Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?

Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.