Sluiten

Max Balard
Middenvelder Max Balard maakt deze interlandperiode zijn debuut voor het nationale team van Australië. Op donderdag 5 september ontvangt Australië voor een oefenwedstrijd Nieuw-Zeeland in Sydney. Balard valt in de 85e minuut in en schrijft nauwelijks twee minuten later geschiedenis: in de 87e minuut maakt hij met een fraaie treffer de 1-0 en bezorgt hij de Socceroos de overwinning.

Vier dagen later, op maandag 9 september, volgt de return in Nieuw-Zeeland. Ditmaal staat Balard in de basis. In de 54e minuut levert hij de assist bij de 1-2, waarna hij in de 64e minuut wordt gewisseld. Australië wint uiteindelijk met 1-3, waardoor het tweeluik met Nieuw-Zeeland er een is die Balard niet snel zal vergeten. De teller voor zijn eerste twee interlands komt dan ook meteen op een doelpunt en een assist te staan. Een prachtig debuut voor de middenvelder in het shirt van Australië.

Enes Mahmutovic
Ook verdediger Enes Mahmutovic komt in actie tijdens de interlandperiode. Hij speelt met Luxemburg twee WK-kwalificatiewedstrijden. Op woensdag 4 september ontvangt Luxemburg Noord-Ierland, een duel dat eindigt in een 1-3 overwinning voor de bezoekers.

Drie dagen later, op zaterdag 7 september, wacht Slowakije. Luxemburg houdt lang stand, maar verliest uiteindelijk nipt met 0-1. Mahmutovic speelt in beide wedstrijden de volle negentig minuten en laat zich zien als betrouwbare kracht in de Luxemburgse defensie.

Balard en Mahmutovic keren allebei in de loop van deze week terug in Breda.

Foto: Socceroos

ms21081377649[1]

Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?

Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.

vriendenloterij
soccernews3