NAC en HMG starten Trainers Academie
Voorafgaand aan de wedstrijd NAC - FC Groningen vond de kick-off plaats van het project Trainers Academie. Door middel van een samenwerking tussen NAC en Human Mobility Group krijgen zestien jeugdtrainers van amateurclubs een opleiding aangeboden om zich verder te kunnen ontwikkelen als trainer. Het idee voor dit project komt voort uit de samenwerking tussen NAC en meerdere grote amateurclubs uit de regio. Voorafgaand aan de wedstrijd werd in de Nacademie kennis gemaakt met de verschillende partijen met aansluitend een groepsfoto op het veld.
Human Mobility Group is een Bredaas bedrijf dat actief is in het bedrijfsleven met het verzorgen van managementtrainingen en het ontwikkelen van de potentie van medewerkers. De afgelopen maanden hebben NAC en HMG een opleiding ontwikkeld die bestaat uit een Talent Management Analyse, individuele coachgesprekken en kennisbijeenkomsten voorafgaand aan wedstrijden van NAC. Het initiatief voor deze opleiding komt uit enkele bijeenkomsten van grote amateurverenigingen uit de regio. Hierbij werden belangrijke thema’s behandeld die een rol spelen in het jeugdvoetbal. Met deze cursus worden de trainers verder opgeleid en kunnen zij hopelijk nog beter hun stempel drukken op het amateurvoetbal in de regio.
Tim Gilissen, Manager Jeugdopleiding: “Wij hebben gemerkt dat er bij amateurclubs behoefte is aan ontwikkeling en het delen van kennis. Vorig jaar hebben we hierop vanuit NAC ingespeeld door de coördinatoren van verschillende amateurclubs samen te brengen. De reacties hierop waren erg positief. Deze bijeenkomsten zetten we nu door en met dit geweldige project erbij geven we graag op continue basis een impuls aan de clubs in de regio.”
Phillip van der Wal, Managing Director HMG: “Met het opzetten van deze opleiding creëren we een win-winsituatie, voor spelers, trainers, de regionale clubs en NAC Breda. Iedereen heeft talent is hierbij ons uitgangspunt. Daarbij kijken we ook naar potentieel. Groei is de mindset die we nastreven: het blijven leren en het ontwikkelen van spelers, trainers en ouders. We zijn blij dat we hieraan kunnen bijdragen, zodat op de lange termijn heel het regiovoetbal hier voordeel van heeft.”
16 sep 2017
Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?
Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.