NAC in beroep tegen schorsing Holtby, Hoefkens één duel aan de kant
NAC heeft na het verloren duel met FC Volendam de schikkingsvoorstellen van de KNVB ontvangen. Lewis Holtby, Fredrik Oldrup Jensen en hoofdtrainer Carl Hoefkens (twee keer geel) ontvingen een rode kaart en hebben nu gehoord wat het oordeel is.
10 nov 2025
Holtby werd in de tweede helft direct van het veld gestuurd door arbiter Richard Martens. Hij raakte een tegenstander ongelukkig bij het aangaan van een duel op het been en de leidsman vond dat genoeg voor een rode kaart, ondanks dat Holtby zijn tegenstander niet had gezien en uit balans werd gebracht. Zijn ‘strafeis’: drie wedstrijden waarvan één voorwaardelijk.
NAC gaat in beroep tegen het schikkingsvoorstel van Holtby. Deze zaak zal aan het eind van de week tot een uitkomst leiden.
Oldrup Jensen moest in de slotfase, toen NAC op 2-1-achterstand stond, vertrekken. De Noor raakte bij een sliding zijn tegenstander wél, maar daarvoor eerst overduidelijk de bal. Deze zaak is geseponeerd.
Hoofdtrainer Hoefkens ontving na het ‘gooien’ van zijn jas een eerste gele prent en na een ‘discussie’ met de vierde man kreeg hij de tweede toegekend. Tegen zijn schorsing kan NAC niet in beroep gaan, aangezien Hoefkens twee keer geel kreeg.
Hoefkens mist het duel met PSV van zaterdag 22 november als hoofdtrainer. Assistenten Tomasz Kaczmarek en Serdal Güvenç nemen de honneurs langs de lijn waar.
Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?
Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.