Sluiten

Zoals Algemeen Directeur Remco Oversier eerder al transparant liet doorschemeren, is het stadion aan de Stadionstraat een belangrijk puzzelstuk in de ambitie om een duurzame toekomst te creëren voor de club en de zakelijke verbondenheid met de gemeente op een gezonde manier te ontvlechten.

NAC betaalt als huurder huur en draagt alle onderhoudskosten.

In een brief aan de gemeente stelt Oversier dat het inzetten van een formeel traject geen verrassing kan zijn. De overname van het stadion is een cruciale stap om:

  • Het stadion en de omliggende infrastructuur optimaal in te zetten voor de bevordering van sportieve en maatschappelijke doelen in de stad;
  • De verbinding tussen de club, haar supporters en de stad Breda verder te versterken;
  • Investeringen in duurzame verbeteringen van de accommodatie door te voeren en de exploitatie van NAC Breda hierdoor naar een gezond niveau te brengen.

In de media bleek eerder de unanieme steun van de fracties in de gemeenteraad voor het initiatief van NAC. Nu het bericht officieel bij het college is gemeld, is het formele proces opgestart. “Uiteraard staan wij voor transparantie, maar dit formele proces betekent dat dit in beslotenheid en in geheimhouding plaats vindt. We willen de broedende kip zo min mogelijk storen,” aldus Oversier.

ms21081377649[1]

Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?

Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.

vriendenloterij
soccernews3