NAC op bezoek bij top-amateurs in TOTO KNVB Beker
NAC speelt woensdagavond in de TOTO KNVB Beker tegen B.V.V. Barendrecht, een ploeg die al jaar en dag in de top van het Nederlandse amateurvoetbal speelt. Dat bekerduels tegen dit soort teams nooit mogen worden onderschat, dat weten we van vorig seizoen nog wel. Precies één jaar geleden was Quick Boys in eigen huis de baas over NAC in de eerste ronde. Onder auspiciën van hoofdtrainer Jean-Paul van Gastel gingen onze geel-zwarten toen met 1-0 onderuit. NAC is zeker niet de eerste Eredivisionist die vroeg in het bekerduel werd gewipt en daarom wordt het bekerduel door de Bredase club uiterst serieus genomen.
29 okt 2024
B.V.V. Barendrecht speelt in dezelfde landelijke Tweede Divisie als Quick Boys. De Zuid-Hollanders spelen daar samen met vergelijkbare topamateurteams als Rijnsburg, Spakenburg, Katwijk en AFC om de titel. De bewoners van Sportpark ‘De Bongerd’ hebben hun selectie samengesteld met spelers die veelal zijn opgeleid door de verschillende BVO’s uit de regio Rijnmond. V.V. Barendrecht scoorde tot nu toe in elf wedstrijden 23 maal, waarvan onlangs 5 keer tegen Jong Sparta. Hiermee staan de Barendrechters vast in de top-6 van de hoogste amateurcompetitie van Nederland.
In Barendrecht leeft het bekervoetbal, want de ploeg wil zich maar wat graag manifesteren als één van de verrassingen van dit seizoen. Bram de Bruin van B.V.V. Barendrecht staat met zes doelpunten in de top-3 van doelpuntenmakers en is dus een kracht waar NAC rekening mee moet houden. Het is aan scheidsrechter Blank om de wedstrijd in goede banen te leiden. NAC telt enkele licht geblesseerden en moet het, zoals bekend, ook langere tijd stellen zonder verdediger Cherrion Valerius. Jan van den Bergh, die afgelopen zaterdag tegen RKC tegen zijn vijfde gele kaart op liep, is voor de beker wel gewoon speelgerechtigd.
Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?
Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.