NAC start voorbereiding met grote groep
In de afgelopen twee weken mochten we een aantal nieuwe aanwinsten verwelkomen in Breda. Pelé van Anholt, Gervane Kastaneer, Mikhail Rosheuvel, Jurich Colina en Greg Leigh tekenden tot nu toe allemaal een meerjarig contract. Morgen werken zij hun eerste training af als speler van de Parel van het Zuiden.
Trainer Mitchell van der Gaag kan bij aanvang van zijn eerste training rekenen op een grote groep. Zowel de beoogde spelers voor het eerste elftal, als de spelers die in aanmerking komen voor Jong NAC beginnen als één groep aan de voorbereiding. Pas in een later stadium wordt een definitieve scheiding gemaakt, waarna uiteraard tussentijds wisselingen plaats kunnen vinden.
Vandaar dat er een aantal nieuwe gezichten te bespeuren zijn op het Autotaalglas Trainingscentrum in Zundert. Naast Sydney van Hooijdonk, die afgelopen maandag zijn eerste profcontract tekende, sluit ook Nazario de Fretes aan. De 19-jarige middenvelder kwam onlangs over van Sparta, waar hij de gehele jeugdopleiding doorliep. Het afgelopen seizoen was De Fretes actief bij Sparta Onder 19 in de tweede divisie. Het is de bedoeling dat de geboren Middelburger komend seizoen zijn kunsten gaat vertonen in het kersverse beloften team van de Parel van het Zuiden. Ook Mike van Beijnen is een nieuw gezicht binnen de voorlopige selectie van Mitchell van der Gaag. De 19-jarige Bredanaar kwam afgelopen seizoen uit voor PSV Onder 19.
Ben je van plan om morgen naar de training te komen kijken? Dan hebben we hier wat algemene informatie voor je.
29 jun 2018
Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?
Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.