Sluiten

De Hoon brengt een karrevracht aan ervaring bij betaaldvoetbalorganisaties met zich mee. De geboren Brabander was onder meer actief als Hoofd Jeugdopleiding bij FC Den Bosch en Willem II en bij zowel de Tilburgse als de Bossche club was hij ook een periode assistent-trainer van het eerste elftal. Ook coachte hij de beloftenteams en diverse jeugdteams van beide Brabantse clubs.

Na het vertrek van voormalig NAC Vrouwen-hoofdtrainer Richard Mank naar de KNVB, startte NAC Vrouwen de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer voor de kersverse Eurojackpot Vrouwen Eredivisie-ploeg. Diverse gesprekken met verschillende kandidaten volgden en daaruit viel uiteindelijke de keuze op De Hoon.

Pia Rijsdijk, Manager Vrouwenvoetbal: “Jan neemt heel veel kennis en ervaring mee, ondanks dat het pas zijn eerste klus wordt in het vrouwenvoetbal. Na het vertrek van Richard hebben we snel geschakeld en we zijn heel blij dat Jan direct voor de groep zal staan. De rest van staf van NAC Vrouwen is ongewijzigd, dus hij kan snel aan de slag om het team klaar te stomen voor de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie.”

De Hoon over zijn nieuwe uitdaging: “Ik ben uiteraard super blij dat ik bij NAC aan de slag kan. Gedurende de gesprekken met Pia ben ik enthousiast geraakt om samen door te bouwen op de ingeslagen weg. Ik kijk ernaar uit om met deze groep te beginnen.”

NAC Vrouwen start het nieuwe seizoen op zondag 7 september met een thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De aftrap is om 12.15 uur.

ms21081377649[1]

Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?

Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.

vriendenloterij
soccernews3