Reacties na afloop van FC Utrecht – NAC
In een zonovergoten Galgenwaard moest NAC in de slotfase van het duel buigen voor FC Utrecht. Lange tijd stond NAC met tien spelers op het veld door een rode kaart voor Mohamed Nassoh. In de slotfase ging de ploeg van hoofdtrainer Carl Hoefkens strijdend ten onder. Wat waren de reacties uit het NAC-kamp?
03 mei 2026
Mohamed Nassoh:
“Het was totaal niet mijn intentie om de speler van FC Utrecht zo te raken. Laat dat in ieder geval duidelijk zijn”, legt hij uit. “Voor mijn gevoel raak ik als eerste de bal en moet ik mijn voet ergens neerzetten na die actie. We rennen een beetje naar elkaar toe en komen in dat duel. Misschien kun je er rood voor geven als je het in slow motion bekijkt. In het veld voelde het op dat moment totaal niet zo.”
“Respect voor mijn teamgenoten dat ze tot de laatste minuut alles hebben gegeven. Mede dankzij mijn rode kaart verliezen we deze wedstrijd in de slotfase. Het wordt een moeilijk verhaal, maar we moeten gas blijven geven.”
Carl Hoefkens:
“Het is een wedstrijd die ons seizoen typeert. Jammer genoeg”, duidt Hoefkens. “Met elf tegen elf zaten we goed in de wedstrijd en had FC Utrecht alle moeite om erdoorheen te komen. We kregen ook wat kansjes. Na de rode kaart verandert het hele beeld natuurlijk en kunnen zij hun kwaliteiten meer laten zien.”
Hoefkens: “We hebben het knap gedaan als ploeg en kregen zelfs met tien man nog mogelijkheden op een resultaat. Het is lang goed gegaan, maar dan is het jammer dat die goal van FC Utrecht met een millimeter wordt goedgekeurd. Het staat vast dat we naar andere ploegen moeten kijken, maar zolang het mathematisch niet beslist is, blijven wij gaan. Week na week."
Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?
Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.