Reacties na afloop van JOS Watergraafsmeer – NAC
Op Sportpark Goed Genoeg speelde NAC woensdagavond de bekerwedstrijd tegen vierdeklasser JOS Watergraafsmeer. In een lastige wedstrijd wist de ploeg van Rick Kruys zich uiteindelijk te plaatsen voor de tweede ronde van de KNVB-Beker door met 1-3 te winnen.
29 okt 2026
Rick Kruys
“Het was een echte cupwedstrijd. We hadden het behoorlijk moeilijk. JOS deed het goed, wij waren niet zo goed, maar uiteindelijk was het goed genoeg om door te komen. We begonnen goed, maar werden daarna slordig aan de bal. Na balverlies konden zij er in de omschakeling uitkomen en kregen ze de spirit. We kwamen moeilijk in de wedstrijd, maar gelukkig winnen we uiteindelijk en gaan we door.”
“We hebben een aantal jonge jongens laten spelen. Zij verdienen ook de kans. Dat ging met ups en downs in een lastige wedstrijd op kunstgras. Ik denk dat we uiteindelijk met het hele elftal beter kunnen. Ik ben blij dat we door zijn. Nu hopen we op een mooie loting, liefst met een thuiswedstrijd in de tweede ronde.”
Paul Gladon
“Het belangrijkste is dat je doorgaat. Uiteindelijk win je met 1-3 en zitten we in de koker. Iedere profclub heeft het lastig tegen amateurclubs, die volle bak gaan en opportunistisch spelen. Mijn goal op slag van rust was lekker; dan ga je met een goed gevoel de kleedkamer in. Ik spreek met Mo Nassoh altijd af om de bal bij een vrije trap in de eerste zone te leggen. Hij legde hem goed neer en ik schiet hem goed binnen. Daarna moeten zij komen. Toen we in de tweede helft de 1-3 maakten, wisten we dat het binnen was. Op naar de volgende ronde.”
Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?
Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.