Reacties na FC Emmen - NAC (2-0)
NAC verloor zaterdagavond in De Oude Meerdijk van FC Emmen met 2-0. Hieronder vind je een aantal reacties na afloop van het duel.
Menno Koch:
"Ik denk dat we met name de tweede helft heel slecht hebben gespeeld. De eerste helft ging het nog wel aardig en creëerde Emmen niet zoveel kansen. Het is heel matig hoe we na de rust omgaan met de bal. We hadden geen moment grip, omdat we de bal niet konden vasthouden. Je kan niet zeggen dat er een bepaalde linie slecht was. Het was het hele team dat faalde. Er zijn harde woorden gevallen in de kleedkamer. Vooral de manier waarop we het hebben weggeven kan niet."
Mounir El Allouchi:
"We hebben het de hele week over controle gehad. De eerste 20 minuten ging dat goed en hadden we veel balbezit. Daarna gingen we opeens lange ballen spelen. Ik snap er niks van. In de tweede helft hebben we geen moment grip gehad op Emmen. Ik zit vol emotie nu. Het is daarom verstandig als ik niet te veel zeg. We hebben een team dat moet proberen te voetballen. Vandaag hebben we dat, vooral in de tweede helft, niet gedaan."
Gianluca Nijholt:
"In de eerste helft is er nog niet zoveel aan de hand. Vooral het eerste gedeelte is best aardig. Wat er tweede helft, daar snap ik niks van. We hebben veel vertrouwen getankt uit de vorige wedstrijden. Als we vandaag punten hadden gepakt, dan had dat heel lekker geweest. Nu ga je er met 2-0 af en baal ik als een stekker."
Mitchell Te Vrede:
"Dit is weer een teleurstelling na een goede periode. Ik kan niet verklaren waarom het toch weer mis gaat. Ik weet niet of we kwaliteit missen. Vorige week waren we opeens een topteam, maar vandaag hebben we weer gefaald. De eerste helft hebben we goed gevoetbald en dacht ik dat we een mooie avond tegemoet gingen. Helaas eindigt het dan op deze manier. We moeten verder zoals we altijd verder gaan. Koppies leegmaken, teleurstelling verwerken en weer doorgaan."
Mitchell van der Gaag:
"Het verschil tussen de eerste en de tweede helft was heel groot vandaag. We begonnen best aardig maar werden aan het eind van de eerste helft slordig aan de bal. Je weet dat Emmen de tweede helft extra zou gaan drukken. Dat gebeurde ook en toen verloren wij de grip op de wedstrijd. Het is onbegrijpelijk dat dat gebeurt. Na die 1-0 hoop je dat je alsnog in de wedstrijd blijft. Helaas kwamen we toen ook niet aan ons spel toe en creëerden we niks. Dan wordt het ook nog 2-0 en dan weet je dat het klaar is. Ik heb in de kleedkamer gezegd dat het ontluisterend is hoe we de tweede helft hebben gespeeld. We gaan kritisch kijken naar deze wedstrijd. Het mag echt niet meer gebeuren dat we de tweede helft zo zwak spelen. Ik had gehoopt dat we verder zouden zijn dan we nu staan. Als je de trainingen ook ziet, dan wordt het verschil tussen goed en slecht steeds minder. Desondanks was het vandaag toch weer heel slecht."
10 nov 2018
Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?
Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.