Statement omtrent bedreigingen aan familie Steijn

	

NAC heeft kennisgenomen van de inhoud van een aantal bedreigingen welke zijn geuit aan het adres van de familieleden van Maurice Steijn na de wedstrijd NAC – ADO Den Haag. De club is hier erg van geschrokken. De acties van deze individuen passen niet bij onze club en onze achterban. Wij distantiëren ons hier dan ook volledig van.

Maurice Steijn heeft aangegeven aangifte te gaan doen. Als club hebben wij inzage gekregen in deze berichten en begrijpen de keuze om aangifte te doen.

We willen eenieder oproepen onze club op een positieve manier te steunen, zoals zovelen al doen. We hebben een trouwe supportersschare, waar we ontzettend trots op zijn. Verpest het niet voor je medesupporters.

Nieuwsbrief Blijf op de hoogte van het laatste nieuws en mis geen updates!