Top Events Group geeft vier gratis consumptiemunten aan NAC-seizoenkaarthouders onder de 15 jaar
Top Events Group geeft dit seizoen vier gratis consumptiemunten aan iedere NAC-seizoenkaarthouder onder de 15 jaar. Deze geste volgt op het besluit van Top Events Group om de prijzen van een aantal producten uit de publiekscatering in alle aangesloten stadions te verhogen.
15 sep 2025
Wanneer en waar zijn de munten te verkrijgen?
De munten kunnen, op vertoon van de seizoenkaart en geldig legitimatiebewijs, worden afgehaald bij de Service- en Informatiedesk, vanaf maandag 15 september.
Het afhalen van de munten is mogelijk tot en met donderdag 2 oktober, 17.00 uur.
De Service- informatiedesk is op doordeweekse dagen geopend van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 17.00 uur.
Wat kun je met deze munten halen?
Met de consumptiemunten kun je kiezen uit:
- Een frisdrankje, koffie of thee etc.
- Een versnapering zoals een zak snoep, een zak chips, een reep chocolade, een frietje, een snack etc.
- Uitzonderingen: alcoholhoudende dranken, alcoholvrij bier, Red Bull-varianten, broodje bal, broodje hete kip, loempia's, bitterballen en chickenwings.
Voor wie is deze actie bedoeld?
Voor alle NAC-seizoenkaarthouders onder de 15 jaar oud.
Waarom wordt deze actie georganiseerd?
De prijsstijgingen bij onder andere de publiekscatering treffen alle supporters, maar met name onze jonge supporters. Met deze actie willen Top Events Group en NAC hen een beetje tegemoetkomen.
Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?
Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.