Internationals NAC | Optredens voor Balard, Mahmutovic en Talvitie
Tijdens de voorbije interlandperiode zijn Max Balard (Australië), Enes Mahmutovic (Luxemburg), Juho Talvitie (Finland O21) en Jayden Candelaria (Curaçao) op pad geweest met hun nationale teams. Lees in dit overzicht meer over hun prestaties.
15 okt 2025
Max Balard
Balard werkte in de Verenigde Staten (2-1 nederlaag) en Canada (1-0 overwinning) twee vriendschappelijke wedstrijden af met de Socceroos. In beide duels kwam de middenvelder ongeveer een uur in actie.
Enes Mahmutovic
Ook verdediger Enes Mahmutovic kwam in actie tijdens de interlandperiode. Hij speelde met Luxemburg twee WK-kwalificatiewedstrijden. Tegen Duitsland (4-0 nederlaag) speelde de centrale verdediger de volle 90 minuten. In het tweede duel van de reeks speelde Mahmutovic 85 minuten tegen Slowakije (2-0 verlies).
Jayden Candelaria
De linksback heeft zijn debuut voor Curaçao nog niet gemaakt. In het gewonnen WK-kwalificatieduel tegen Jamaica (2-0) en bij de remise tegen Trinidad en Tobago (1-1) kwam Candelaria niet in actie.
Juho Talvitie
Talvitie speelde het EURO-kwalificatieduel van Finland Onder 21 tegen de leeftijdsgenoten van Spanje. De Spanjaarden wonnen met 2-1. Talvitie stond de volledige wedstrijd op het veld.
Alle internationals keren in de loop van deze week terug in Breda.
Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?
Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.