Mets en Agyepong opgeroepen voor WK-kwalificatie
Karol Mets en Thomas Agyepong zijn opgeroepen voor de nationale selecties van Estland en Ghana. Beide landen spelen tijdens de interlandbreak twee wedstrijden voor de kwalificatie van het WK 2018 in Rusland. De twee spelers zullen enkele dagen na NAC-Sparta vertrekken om anderhalve week later terug te keren.
Mets gaat met de Estse selectie een laatste poging doen om kwalificatie voor elkaar te krijgen. 31 augustus speelt Estland tegen de nummer twee uit de poule, Griekenland. Daarna ontvangen Mets en zijn medespelers Cyprus in een belangrijke confrontatie. De 40-voudig international was in de laatste gewonnen wedstrijd tegen Letland aanvoerder. Wanneer Mets zich met Estland weet te plaatsen, schrijft hij historie. Dan kwalificeert het land zich voor het eerst sinds vijftien jaar voor een internationaal eindtoernooi.
Ook Thomas Agyepong gaat proberen zich met Ghana te kwalificeren voor het komende WK. Binnen vier dagen speelt Ghana komende week twee wedstrijden tegen Congo. Cruciale duels voor het verdere verloop van de kwalificatie. Het Afrikaanse land is de laatste jaren een vast gezicht op het WK. Sinds 2006 kwam het alleen op het WK in Brazilië niet verder dan de groepsfase. Agyepong mocht onlangs zijn debuut maken voor het nationale elftal, in de met 5-0 gewonnen wedstrijd tegen Ethiopië. Daarin wist hij gelijk een assist af te leveren.
Beide spelers zullen na de kwalificatie terugkeren naar Breda om zich klaar te maken voor de uitwedstrijd tegen AZ op zondag 10 september.
26 aug 2017
Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?
Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.