Wegens succes verlengd: Rat Verlegh Terras

	

Mis jij NAC ook zo erg? Speciaal voor onze supporters hebben we, in samenwerking met NHG Horeca Group, een uniek concept bedacht: het Rat Verlegh Terras. Speciaal voor supporters die onze club en ons mooie Rat Verlegh Stadion zo missen.

Het Rat Verlegh Terras biedt de mogelijkheid aan supporters om, na maanden van afwezigheid, het Rat Verlegh Stadion te bezoeken onder het genot van een goed biertje en een lekkere bitterbal. Hiervoor wordt in NAC-sferen een terras opgezet aan de rand van het veld.

Je betreedt het terras via de spelerstunnel en krijgt zo een uniek inkijkje in het Rat Verlegh Stadion. Verder zullen (oud-)spelers een bezoekje brengen om zo fantastische anekdotes te vertellen en zijn hoogtepunten uit de geschiedenis van onze club te zien op de LED-schermen in het stadion. Ook is een bezoek aan het Rat Verlegh Terras een mogelijkheid om spelers, sponsoren en medesupporters, uiteraard op veilige afstand, weer te ontmoeten. Op de menukaart staan echte NAC-gerechten: vooral bier en bitterballen!

Het Rat Verlegh Terras werkt met mobiele bestellingen. Op elke tafel zit een sticker met een QR-code. Via deze code kun je bestellen en afrekenen. De bediening zal zorgen dat jouw drankjes en hapjes veilig aan tafel worden gebracht.

Het Rat Verlegh Terras is alleen toegankelijk middels een reservering. Je plaatsje op het terras reserveren kan telefonisch via 076-7640650 (tussen 9:00 uur en 20:00 uur) of door een mail te sturen naar [email protected] Er zijn in totaal 25 tafels beschikbaar. Het terras is geopend op de volgende dagen: 

 • Vrijdag 3 juli 17:00 – 22:00, vooraf reserveren hoe laat je komt maar geen vaste tijd blokken
 • Zaterdag 4 juli 15:00 – 17:00, 17:00 – 19:00, 19:00 – 21:00
 • Zondag 5 juli 15:00 – 19:00, vooraf reserveren hoe laat je komt maar geen vaste tijd blokken
 • Vrijdag 10 juli 17:00 – 22:00, vooraf reserveren hoe laat je komt maar geen vaste tijd blokken
 • Zondag 12 juli 15:00 – 19:00, vooraf reserveren hoe laat je komt maar geen vaste tijd blokken
 • Vrijdag 17 juli 17:00 – 22:00, vooraf reserveren hoe laat je komt maar geen vaste tijd blokken
 • Zondag 19 juli 15:00 – 19:00, vooraf reserveren hoe laat je komt maar geen vaste tijd blokken

Belangrijke info: 

 • GRATIS toegang!
 • Toegang via spelerstunnel;
 • Bij slecht weer een droge plek;
 • Ook speciaal bieren verkrijgbaar;
 • Uitstekende plek om met familie en vrienden bij te kletsen!


Uiteraard houden wij rekening met alle maatregelen die zijn opgelegd door het RIVM en de regering.

Mis jij ons schitterende Rat Verlegh Stadion ook zo? Reserveer dan snel een tafel.
Tot dan. Hup NAC.

Update

Nieuwsbrief Blijf op de hoogte van het laatste nieuws en mis geen updates!