NAC verzekert zich nog een seizoen van veelzijdige Oldrup Jensen
Fredrik Oldrup Jensen en NAC zijn nog niet op elkaar uitgekeken. NAC en de 33-jarige Oldrup Jensen bereikten overeenstemming over een extra seizoen in Bredase loondienst.
03 jun 2026
Bij NAC gaat de multi-inzetbare routinier zijn derde seizoen in. De Noor met Nederlandse roots kwam in januari 2024 naar Breda. Tot op heden kwam Oldrup Jensen tot 57 officiële optredens in het geel-zwart. In het afgelopen Eredivisie-seizoen kwam hij vooral in actie in het rechterblok van de achterste linie van NAC.
Technisch Directeur Peter Maas: “Fredrik is een technisch begaafde speler die op meerdere posities uit de voeten kan. Hij communiceert goed binnen en buiten de lijnen en is met zijn ervaring een belangrijke schakel in de selectie. Wij zijn ervan overtuigd dat Fredrik juist ook in de Keuken Kampioen Divisie zijn stempel kan drukken.”
Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?
Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.