Sluiten

De pedagogisch medewerker proefde veel enthousiasme:  “Hoewel de kinderen niet allemaal warmdraaien voor sport, waren ze enthousiast vanaf het moment dat ze het stadion binnenkwamen. Ik zag een lach van oor tot oor,” aldus de pedagogisch medewerker.

De komende acht weken staan voor deze kinderen van 8 tot 11 jaar in het teken van sporten, bewegen, gezonde voeding en mentaal welzijn. Samen met Kober zorgt NAC Maatschappelijk ervoor dat alle kinderen de kans krijgen om te werken aan een gezonde leefstijl. De warming-up begon vorige week al: tijdens de ouderavond kregen de ouders een inspirerende workshop over gezonde voeding, terwijl de kinderen hun nieuwe sportplek ontdekten met een rondleiding door het stadion.

NAC Beweegt
NAC Beweegt wordt niet alleen georganiseerd voor kinderen, maar bleek eerder ook al een effectieve interventie voor volwassenen. Voor de start van het seizoen op 15 september zijn nog enkele plekjes beschikbaar. Interesse?

ms21081377649[1]

Ook een wedstrijd van NAC bijwonen?

Wil jij een keer een Avondje NAC bijwonen? Dat kan! Klik op de button hieronder en bestel je tickets.

vriendenloterij
soccernews3